Czym charakteryzuje się mężczyzna alfa. Rozpocznij swoją transformację


 

Zostań mężczyzną alfa

 Wstęp

 

Swoje lata szkoły średniej i studiów zamiast pamiętać, jako czas bliższego poznawania niezliczonej ilości dziewczyn, beztroskiej zabawy i podrywaniu jeszcze większej ilości dziewczyn, pamiętam między innymi, jako czas poniżania się przed „swoją” ówczesną dziewczyną, byle tylko mnie nie zostawiła.

Myślałem wtedy, że jeśli będę kupował jej kwiaty, zapraszał ją w różne miejsca i potakiwał głową jak ten piesek w Fiacie dziadka, to zagwarantuję sobie jej dozgonną miłość i będziemy żyli długo i szczęśliwie.

Teraz już wiem, że jest to scenariusz sprawdzający się tylko w Hollywoodzkich bajkach.

Jeśli jesteś słaby, brak ci pewności siebie, nie potrafisz przejąć inicjatywy i sprawić, aby dziewczyna czuła się w Twoim towarzystwie bezpiecznie, to tysiąc czerwonych róż sprawi jedynie tyle, że będziesz wyglądać jak gej, a taki wizerunek jest mało skuteczny, jeśli wolisz sypiać z kobietami.

Byłem wtedy chłopakiem, który przy wzroście 188cm ważył 62kg w kurtce i butach narciarskich, co w połączeniu z nie najwyższym poczuciem własnej wartości nie przysparzało mi zbyt wielu adoratorek.

W obawie przed konfrontacją nigdy nie wyrażałem swojej prawdziwej opinii, jeśli nie byłem pewien, że jest to także opinia silniejszych osobników w grupie, czyli praktycznie nigdy.

Zawsze mówiłem i robiłem to, co miałem nadzieję zyska aprobatę ludzi wśród których przebywałem. Z czasem stałem się w tym ekspertem i tylko dzięki temu nie byłem całkowitym odludkiem.

Byłem szarakiem, który w żaden pozytywny sposób nie wyróżniał się z tłumu.

Całkowicie brakowało mi pewności siebie.

Patrząc na siebie wstecz, wyobrażam sobie, że byłem wtedy pośmiewiskiem nie tylko dla mojej jak wtedy myślałem prawdziwej i jedynej miłości, którą postawiłem sobie na piedestale, ale także w oczach wszystkich osób, które widziały z boku jak bardzo pozwalam się poniżać byle tylko mieć możliwość przedstawiania tej ładnej, zgrabnej i inteligentnej dziewczyny zupełnie wtedy z poza mojej ligi, jako swojej dziewczyny.

Nawet, kiedy mnie zdradziła i mi o tym bez większych emocji powiedziała, w dalszym ciągu miała nade mną kontrolę.

Nawet wtedy byłem gotów skoczyć dla niej w ogień, jeśli by tego chciała.

Na szczęście nie chciała.

Podejrzewam, że jednym, ale nie jedynym powodem jej zdrady, była nadzieja, że chociaż raz zareaguję jak prawdziwy facet powinien zareagować, zrobię awanturę, trzasnę drzwiami i nigdy więcej nie będzie musiała mnie oglądać.

Nawet tutaj zawaliłem i zamiast tego zrobiłem z siebie jeszcze większą ofiarę losu.

Odwiozłem ją do domu jak na rycerza w śliniącej zbroi przystało i już następnego dnia byłem gotowy o wszystkim zapomnieć, jak by nigdy nic się nie stało.

Problem w tym, że ona wcale nie chciała mojego przebaczenia.

Byłem żałosny i już o wiele niżej chyba nie mogłem upaść.

Po jakimś czasie próbowania wzbudzenia w niej litości, różnych zabiegów i podchodów, aby ją odzyskać, w końcu zrozumiałem, że ona chce czegoś innego i nic między nami już nie będzie.

Wtedy zająłem się destrukcją pozostałych aspektów mojego życia.

Biznes, który od jakiegoś czasu rozkręcałem z najlepszym przyjacielem upadł, zawaliłem studia na ostatnim roku, zacząłem przegrywać pieniądze w kasynie i uderzyłem o dno.

Straciłem wtedy sens życia i resztki nadziei, że jestem w stanie cokolwiek osiągnąć.

Kiedy znajdziesz się w takim punkcie, masz dwa wyjścia, popełnić samobójstwo albo zebrać się w sobie i coś zmienić, bo powielając w kółko te same zachowania, nie możesz oczekiwać innych rezultatów.

Mimo, że nachodziły mnie myśli samobójcze, wiedziałem, że ta opcja nie ucieknie i zanim z niej skorzystam mogę jeszcze spróbować zrobić coś, aby odbić się od dna.

Nie miałem już prawie nic do stracenia, dlatego byłem gotów podjąć każde wyzwanie bez względu na ryzyko, jakie to wyzwanie ze sobą niosło.

Postanowiłem zacząć nowe życie i 3 dni od stanowczego podjęcia tej decyzji byłem już w Anglii, bez znajomości języka, bez znajomości kogokolwiek na miejscu, mając 1800zł, które mi zostały po bankructwie mojego biznesu i z zamiarem szukania pracy na czarno.

13 lat później, po różnych przejściach jak np. bezdomność i świadomej pracy nad sobą, jestem pod wieloma względami zupełnie innym mężczyzną.

W wolnych chwilach rozkręcam swój biznes, jestem managerem w dużej, międzynarodowej korporacji, w wieku 35 lat jestem w najlepszej formie fizycznej swojego dorosłego życia, a kobiety bez względu na stan cywilny, zarówno w moim wieku jak i sporo młodsze, zwracają na mnie znacznie większą uwagę niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie piszę tego, aby się chwalić ani żalić, piszę to abyś wiedział skąd bierze się moja 100% wiara w to, że jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia, bez względu na Twój wiek, wygląd, wykształcenie, posiadane znajomości lub ich brak, zawsze możesz podjąć decyzję, aby coś zmienić i z dnia na dzień doskonalić się, jako prawdziwy mężczyzna alfa, który bierze ster w swoje ręce i prowadzi swoje życie do wyznaczonego celu. 

Jak to się ma do spraw damsko – męskich? 

Kobiety od tysięcy lat są genetycznie zakodowane do wybierania silnych mężczyzn, którzy przekażą silne geny ich poomswu i zapewnią  im bezpieczeństwo, nawet wtedy, gdy podejmują decyzję o przespaniu się z facetem, którego dopiero, co poznały w barze.

Kobiety bez względu na to, co mówią, a często tylko powtarzają bez zastanowienia to, co wyczytały w jakimś feministycznym piśmie, w zdecydowanej większości przypadków podświadomie będą ciągnęły do mężczyzn, którzy charakteryzują się:

 

  • Pewnością siebie,Charakterystyka Alfy
  • Umiejętnościami przywódczymi,
  • Ambicją,
  • Wiedzą,
  • Życiowymi doświadczeniami,
  • Umiejętnością nawiązywania kontaktów,
  • Dbałością o siebie i swój wygląd (nie musisz być Bradem Pittem),
  • Zainteresowaniem innych kobiet.

 

Pozostałe 10% kobiet ma albo jakieś zaburzenia genetyczne, albo, co gorsza poza posiadanymi zaburzeniami, mają także odmienną orientację seksualną, a takie i tak nas nie interesują z punktu widzenia tego poradnika.

Na ziemi żyje tak wiele kobiet, że szkoda czasu na obsesje tymi, które uważają, iż bycie mężczyzną jest złem samo w sobie. Tak na prawdę obsesja jakąkolwiek kobietą jest niezdrowa i do niczego dobrego nie prowadzi.

Kiedy kobieta zorientuje się, że świata poza nią nie widzisz, odczyta to jako Twoją słabość i obojętnie jak się ta znajomość potoczy, stoisz na przegranej pozycji.

Czym więcej wymienionych powyżej cech posiadasz, tym większym będziesz się cieszyć powodzeniem nie tylko wśród kobiet, ale ogólnie w życiu. Kobiety będą Cię pożądać a inni mężczyźni szanować. O wiele łatwiej będzie Ci zdobyć wymarzoną pracę lub osiągnąć sukces w biznesie.

Kiedy zaczniesz świadomie pielęgnować w sobie te cechy, zaczniesz zauważasz, że kobiety interesują się tobą bardziej niż do tej pory i wręcz wyszukują niby mających sens powodów, aby znajdować się bliżej Ciebie. Nie będzie to przypadek!

Dzięki tej serii artykułów, dowiesz się jak rozbudować w sobie cechy mężczyzny alfa i odmienić na lepsze swoe życie.

Kobiety potrafią rozpoznać mężczyznę alfa w sposób naturalny i podświadomie.

Umiejętność ta została zakodowana w ich DNA na drodze ewolucji i warto wiedzieć czego kobiety szukają w mężczyźnie nie tylko dla swojego dobra ale także ich dobra.


 

Wyraź swoją opinię